Kontakta oss


HCM Partner är en liten rekryteringsbyrå inom IT med sitt huvudkontor i centrala Stockholm. Att vi är få gör oss lättare att lära känna, och det är precis så vi vill ha det. Vi vet att en framgångsrik IT-rekrytering handlar om att förstå varandra och först när vi gör det kan vi hjälpa er uppfylla era önskemål. 

Allt börjar med ett samtal, eller ett e-mejl. Skulle ni istället vilja knacka oss på axeln sitter vi på Gamla Brogatan 29 i centrala Stockholm. Nedan finner ni personliga uppgifter till våra konsulter. Varmt välkommen till oss på HCM Partner och vad som förmodligen kommer att bli en lång relation.

 
anders_kompimerad.jpg

Anders Jönsson
VD, Rekryteringskonsult
mobil +46 73 981 68 70
anders@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Sara-komprimerad.jpg

Sara Burman
Researcher / Head of Research
mobil + 46 70 991 82 40
sara@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Olivia-kompimerad.jpg

Olivia Förberg
Researcher
mobil + 46 73 253 60 00
olivia@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Elicia_kompimerad.jpg

Elicia Egarp
Researcher
mobil + 46 73 253 60 00
elicia@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

jenny_kompimerad.jpg

Jenny Tallving
Rekryteringskonsult
mobil + 46 72 361 50 00
jenny@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Josefine-kompimerad.jpg

Josefine Östman
Researcher
mobil + 46 70 824 91 50
josefine@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Jonni-kompimerad.jpg

Joni Puumala
Rekryteringskonsult
mobil + 46 70 416 60 64
joni@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Christina_kompimerad.jpg

Christina Strandelin
Rekryteringskonsult
mobil + 46 70 855 58 38
christina@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Leonard.jpg

Leonard Edholm Fjellstad
Researcher
mobil + 46 73 357 01 00
leonard@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Henrik-kompimerad.jpg

Henrik Mellring
Vice VD, Rekryteringskonsult
mobil + 46 73 320 43 24
henrik@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Andrea_komprimerad.jpg

Andrea Nybäck
Rekryteringskonsult
mobil + 46 73 141 48 20
andrea@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

petra-kompimerad.jpg

Petra Jönsson
Ekonomiansvarig
mobil + 46 70 966 34 23
petra@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Josefin-kompimerad.jpg

Josefin Henriques
Researcher
mobil + 46 73 158 60 00
josefin@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Jessica_kompimerad.jpg

Jessica Kvint
Researcher
mobil + 46 70 991 82 40
jessica@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn