Kontakta oss

Allt börjar med ett samtal, eller ett e-mejl. Vill du istället knacka oss på axeln så sitter vi på Gamla Brogatan 29 i centrala Stockholm. Nedan finner du personliga uppgifter till våra konsulter och om du istället vill komma i kontakt med kontoret gör du det här. Varmt välkommen till oss på HCM Partner.

 

Anders Jönsson
VD, Rekryteringskonsult
mobil +46 73 981 68 70
anders@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Martin.jpg

Martin Rehn
Rekryteringskonsult
mobil + 46 70 824 91 50
martin@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Sara.jpg

Sara Burman
Researcher / Head of Research
mobil + 46 70 991 82 40
sara@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Priscilla.jpg

Priscilla Paulin
Researcher
mobil + 46 72 197 70 00
priscilla@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Olivia.jpg

Olivia Förberg
Researcher
mobil + 46 73 253 60 00
olivia@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Elicia.jpg

Elicia Egarp
Researcher
mobil + 46 73 253 60 00
elicia@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Jenny Tallving
Rekryteringskonsult
mobil + 46 72 361 50 00
jenny@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Josefine_3.jpg

Josefine Östman
Researcher
mobil + 46 70 824 91 50
josefine@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Jonni.jpg

Joni Puumala
Rekryteringskonsult
mobil + 46 70 991 82 10
joni@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Christina.jpg

Christina Strandelin
Rekryteringskonsult
mobil + 46 70 855 58 38
christina@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Leonard.jpg

Leonard Edholm Fjellstad
Researcher
mobil + 46 73 357 01 00
leonard@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Henrik.jpg

Henrik Mellring
Vice VD, Rekryteringskonsult
mobil + 46 73 320 43 24
henrik@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Andrea_3.jpg

Andrea Nybäck
Rekryteringskonsult
mobil + 46 73 141 48 20
andrea@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Petra Jönsson
Ekonomiansvarig
mobil + 46 70 966 34 23
petra@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Josefin.jpg

Josefin Henriques
Researcher
mobil + 46 73 158 60 00
josefin@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Jessica.jpg

Jessica Kvint
Researcher
mobil + 46 70 991 82 40
jessica@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn