Kontakta oss


HCM Partner är en liten rekryteringsbyrå inom IT med sitt huvudkontor i centrala Stockholm. Att vi är få gör oss lättare att lära känna, och det är precis så vi vill ha det. Vi vet att en framgångsrik IT-rekrytering handlar om att förstå varandra och först när vi gör det kan vi hjälpa er uppfylla era önskemål. 

Allt börjar med ett samtal, eller ett e-mejl. Skulle ni istället vilja knacka oss på axeln sitter vi på Gamla Brogatan 29 i centrala Stockholm. Nedan finner ni personliga uppgifter till våra konsulter. Varmt välkommen till oss på HCM Partner och vad som förmodligen kommer att bli en lång relation.

 

Anders Jönsson
VD, Rekryteringskonsult
mobil +46 73 981 68 70
anders@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Sara.jpg

Sara Burman
Researcher / Head of Research
mobil + 46 70 991 82 40
sara@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Olivia.jpg

Olivia Förberg
Researcher
mobil + 46 73 253 60 00
olivia@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Elicia.jpg

Elicia Egarp
Researcher
mobil + 46 73 253 60 00
elicia@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Jenny Tallving
Rekryteringskonsult
mobil + 46 72 361 50 00
jenny@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Josefine_3.jpg

Josefine Östman
Researcher
mobil + 46 70 824 91 50
josefine@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Jonni.jpg

Joni Puumala
Rekryteringskonsult
mobil + 46 70 991 82 10
joni@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Christina.jpg

Christina Strandelin
Rekryteringskonsult
mobil + 46 70 855 58 38
christina@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Leonard.jpg

Leonard Edholm Fjellstad
Researcher
mobil + 46 73 357 01 00
leonard@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Henrik.jpg

Henrik Mellring
Vice VD, Rekryteringskonsult
mobil + 46 73 320 43 24
henrik@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Andrea_3.jpg

Andrea Nybäck
Rekryteringskonsult
mobil + 46 73 141 48 20
andrea@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Petra Jönsson
Ekonomiansvarig
mobil + 46 70 966 34 23
petra@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Josefin.jpg

Josefin Henriques
Researcher
mobil + 46 73 158 60 00
josefin@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn

Jessica.jpg

Jessica Kvint
Researcher
mobil + 46 70 991 82 40
jessica@hcmpartner.se
Besök mig på LinkedIn